Na pierwszy trening należy umówić się z trenerem w recepcji studia lub telefonicznie 602666201 . Podczas spotkania trener wykonuje analizę składu ciała i przeprowadza rozmowę dotyczącą aktualnej kondycji, zdrowia oraz ustala cele jakie chcemy osiągnąć trenując z systemem MILON. Następnie trener programuje kartę na podstawie wcześniej przeprowadzonej rozmowy, oraz pokazuje na czym polega ten trening, omawia każde  urządzenie i pokazuje możliwości sprzętu. Na każdym treningu może zmienić ustawienia i obciążenie sprzętu, dostosowując je za każdym razem do waszych możliwości. Po kilkunastu treningach odbywa się kolejna konsultacja, która jest podsumowaniem poprzedniego okresu i planowaniem kolejnego, dla sprawdzenia efektywności treningów wykonywana jest ponownie analiza składu ciała.

Swoje postępy możecie śledzić na bieżąco . Dostęp do swoich wyników i statystyk macie dzięki urządzeniom mobilnym. Wszystkie dane dotyczące waszych treningów są dostępne online przez 24 godziny na dobę.

Trening i dbanie o sylwetkę jeszcze nigdy nie było tak łatwe. TYLKO 36 MINUT! WIĘCEJ CZASU NA TRENING NIE POTRZEBUJECIE!

ZAPRASZAMY DO REGIMENT FITNESS – to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Gnieźnie, PIERWSZY OBIEKT ZE STREFĄ TRENINGOWĄ 24/7. Nowoczesne metody treningowe i relaksacyjno-rehabilitacyjne. SIŁOWNIA ,a w niej najnowocześniejsze urządzenia PRECOR, MARBO oraz strefa wolnych ciężarów. Do dyspozycji macie Państwo sprzęt firmy MILON – trening 36 minut, IN BODY – analiza składu ciała . Wspaniałym uzupełnieniem treningu oraz fantastycznym odprężeniem jest SAUNA SUCHA FIŃSKA do której serdecznie zapraszamy. Serdecznie zapraszamy!

Czekamy na was od poniedziałku do piątku 7:00-22:00/po 22:00 czynna strefa treningowa 24/7. W Soboty jesteśmy do Waszej dyspozycji od 9:00-14:00/po 14:00 czynna strefa treningowa 24/7, niedziela/ czynna strefa treningowa 24/7. Sauna uruchamiana jest na życzenie klienta w godzinach otwarcia obiektu(PN-PT 7:00-21:30, SB 9:00-13:30).

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.